Web Tasarım Teklif Al

Web Tasarım
WEB TASARIM NEDİR?

Web Tasarım bizler için sanat ve parlak fikirlerin birlikte harmanlandığı bir üretim sürecidir. Fikirlerin sanatla buluşarak hedef  kitlenize en doğru görsel mesajları iletebilmesi bizlerin birinci önceliğidir. Müşterileriniz sizleri bir web tarayıcı aracılığıyla dijital dünyada aradığında kolay kullanımlı ve mükemmel tasarlanmış bir web sitesi; ona en kalıcı ve etkili şekilde marka mesajınızı iletmenizin yoludur.

Reklam Koçu Web Tasarım Özellikleri

Reklam Koçu Web Tasarım ekibi olarak tasarım yaparken çalışmalarımızı müşteri ihtiyaç ve hedef kitlesine uyarlarız. Temel olarak ;

Kusursuz Görsel Yerleşim: Hedef kitlenizin ihtiyaçları doğrultusunda web üzerindeki grafikler, reklamlar ve metinlerin bir sayfada düzenlenme biçimidir. Bu düzenin amacı:, web sayfasının dengesini, tutarlılığını ve bütünlüğünü koruyarak hedef izleyicinin ihtiyaç duyulan bilgileri bir bakışta aramasına olanak sağlamaktır.

Mükemmel Renkler: Hedef müşterinin yapısını ve amacını göz önünde tutarak marka bütünlüğüne uygun bir renk şeması oluştururuz.

Grafiksel Düzen: Web tasarımını mükemmelleştirecek logo, fotoğraf, küçük resim veya simgelerin harika bir uyumla siteye eklenmesidir. Eklentiler yükleme süresini yavaşlatmayacağı gibi web içeriği ve renk şemasıyla kusursuz bir bütünlük sunacaktır..

Tipografi (Yazı Şekli)Web tasarım ekibi olarak marka mesajınızı en iyi şekilde yansıtırken görselliğinizi koruyacak en uygun yazı stilini de sizin için seçecektir.

İçerik Oluşturma, Ekleme ve Yönetme (Opsiyonel): Reklam Koçu web sitenizin mesajını en etkili iletebilmeniz için web tasarımını geliştiriken hedef kitlenize ileteceğiniz mesajlar ve görseller konusunda da size destek olabilir. Yazılı içerik üretimi ve bunun sitenize eklenmesi aşamalarında şu noktalar bizim için önemlidir:

√ Marka Mesajınızla uyumlu içerikler oluşturmak
√ Arama motorları için optimize edilmesini sağlamak
√ Tasarım ve görsellere uyumluluğunu sağlamak
√ Hedef kitlenizin arama yapacağı kelimeleri özenle metinlere eklemek.

Reklam Koçu Mükkemmel Web Tasarım Aşamaları

A. Analiz
1.)    Hedef kitlenizin doğru olarak saptanması
2.)    Web sitesinizin hedef kitleniz açısından kullanım amacı
3.)    Web sitenizin ulaşmasını istediğiniz hedeflerin ve kazanımların belirlenmesi

B. Teknik Planlama
1.)    Site haritasının kullanıcı dostu olarak planlaması
2.)    Hedef kitlenin ve sitenin amacı doğrultusunda web sitesinin yerleşiminin belirlenmesi
3.)    Web sitesi için en güncel ve en uygun teknolojik altyapının belirlenip kullanıma hazırlanması

C. Tasarım - Kodlama
1.)    En son teknoloji kodlama çalışmaları
2.)    Yaratıcı ve size özgün görsel dizayn ile kusursuz müşteri deneyimi
3.)    Kullanıcılarınıza ve arama motorlarına uygun ve uyumlu altyapı
4.)    SEO ve SEM için eşsiz ve hedef kitlenizin marka ihtiyacına yönelik içerik temini (Op.)